1874 - Nissan PJ02M20

Спецификации

Бренд:

Nissan

Носивост:

2000 кг

Висина на кревање:

3000 мм

Погон:

Плин

Висина на кран:

2840 мм

Година на производство:

1995

Состојба:

Репариран

Модел:

PJ02M20

Категорија:

Стандарден

Трансмисија:

Мануелна

Димензии (ДхШхВ):

2450 x 1150 x 2840 мм

Должина на вилушки:

1100 мм

Тркала:

4

Гаранција:

На мотор - 6 месеци

Заинтересирани сте за производот?

Преземи PDF

ПРОЦЕС НА РЕПАРАЦИЈА

ГАРАНЦИЈА 6 МЕСЕЦИ / 400 РАБОТНИ СААТИ

Прием Контрола
Репарација Контрола
Лимарија и фарбање Контрола
Изложбен салон Контрола
Испорака

БРЕНДОВИ

Toyota
Mitsubishi
Komatsu
Nissan
TCM
Linde
Caterpillar
BT
Shinko
Sumitomo-Yale
Baumann
Genie
JLG
Skyjack
HAKO
UniCarriers Nissan