11 - Termalift TE 15-25

Спецификации

Бренд:

Termalift

Носивост:

1500 кг

Висина на кревање:

2500 мм

Погон:

Полуелектричен

Висина на кран:

Година на производство:

Состојба:

Нов

Модел:

TE 15-25

Категорија:

Рачен

Трансмисија:

Рачно управувана

Димензии на вилушкар (ДxШxВ):

1680 x 850 x 1840 мм

Должина на вилушки:

1150 мм

Тркала:

4

Гаранција:

12 месеци

1950€

1850€

+18% ДДВ

Заинтересирани сте за производот?

Преземи PDF

ПРОЦЕС НА РЕПАРАЦИЈА

ГАРАНЦИЈА 6 МЕСЕЦИ / 400 РАБОТНИ СААТИ

Прием Контрола
Репарација Контрола
Лимарија и фарбање Контрола
Изложбен салон Контрола
Испорака

БРЕНДОВИ

Toyota
Mitsubishi
Komatsu
Nissan
TCM
Linde
Caterpillar
BT
Shinko
Sumitomo-Yale
Baumann
Genie
JLG
Skyjack