8 - Termalift TE1500/30

Спецификации

Бренд:

Termalift

Носивост:

1500 кг

Висина на кревање:

3000 мм

Погон:

Рачен

Висина на кран:

Година на производство:

2018

Состојба:

Нов

Модел:

TE1500/30

Категорија:

Рачен

Трансмисија:

Рачно управувана

Димензии на вилушкар (ДxШxВ):

1720 x 710 x 2030 мм

Должина на вилушки:

1150 мм

Тркала:

4

Гаранција:

12 месеци

Заинтересирани сте за производот?

Преземи PDF

ПРОЦЕС НА РЕПАРАЦИЈА

ГАРАНЦИЈА 6 МЕСЕЦИ / 400 РАБОТНИ СААТИ

Прием Контрола
Репарација Контрола
Лимарија и фарбање Контрола
Изложбен салон Контрола
Испорака

БРЕНДОВИ

Toyota
Mitsubishi
Komatsu
Nissan
TCM
Linde
Caterpillar
BT
Shinko
Sumitomo-Yale
Baumann
Genie
JLG
Skyjack