2867 - Toyota 02-7FG35

Спецификации

Бренд:

Toyota

Носивост:

4000 кг

Висина на кревање:

4500 мм

Погон:

Плин

Висина на кран:

3000 мм

Година на производство:

2003

Состојба:

Репариран

Модел:

02-7FG35

Категорија:

Стандарден

Трансмисија:

Автоматска

Димензии (ДхШхВ):

2850 x 1350 x 3000 мм

Должина на вилушки:

1000 мм

Тркала:

4

Гаранција:

Нема гаранција

Заинтересирани сте за производот?

Преземи PDF

ПРОЦЕС НА РЕПАРАЦИЈА

ГАРАНЦИЈА 6 МЕСЕЦИ / 400 РАБОТНИ СААТИ

Прием Контрола
Репарација Контрола
Лимарија и фарбање Контрола
Изложбен салон Контрола
Испорака

БРЕНДОВИ

Toyota
Mitsubishi
Komatsu
Nissan
TCM
Linde
Caterpillar
BT
Shinko
Sumitomo-Yale
Baumann
Genie
JLG
Skyjack
HAKO
UniCarriers Nissan