19 - Termalift Lift Masa TE50

Спецификации

Бренд:

Termalift

Носивост:

500 кг

Висина на кревање:

880 мм

Погон:

Рачен

Висина на кран:

Година на производство:

2018

Состојба:

Нов

Модел:

Lift Masa TE50

Категорија:

Рачен

Трансмисија:

Рачно управувана

Димензии на вилушкар (ДxШxВ):

1070 x 500 x 1000 мм

Должина на вилушки:

850 мм

Тркала:

4

Гаранција:

6 месеци

410€

+18% ДДВ

Заинтересирани сте за производот?

Преземи PDF

ПРОЦЕС НА РЕПАРАЦИЈА

ГАРАНЦИЈА 6 МЕСЕЦИ / 400 РАБОТНИ СААТИ

Прием Контрола
Репарација Контрола
Лимарија и фарбање Контрола
Изложбен салон Контрола
Испорака

БРЕНДОВИ

Toyota
Mitsubishi
Komatsu
Nissan
TCM
Linde
Caterpillar
BT
Shinko
Sumitomo-Yale
Baumann
Genie
JLG
Skyjack