3433 - JUNGHEINRICH 216-G-1025 DZ

Спецификации

Бренд:

JUNGHEINRICH

Носивост:

1600 кг

Висина на кревање:

11000 мм

Погон:

Електричен

Висина на кран:

3950 мм

Година на производство:

1999

Состојба:

Репариран

Модел:

216-G-1025 DZ

Категорија:

Магацински

Трансмисија:

Автоматска

Димензии на вилушкар (ДxШxВ):

1800 x 1250 x 3950 мм

Должина на вилушки:

1200 мм

Тркала:

3

Гаранција:

Нема гаранција

Заинтересирани сте за производот?

Преземи PDF

ПРОЦЕС НА РЕПАРАЦИЈА

ГАРАНЦИЈА 6 МЕСЕЦИ / 400 РАБОТНИ СААТИ

Прием Контрола
Репарација Контрола
Лимарија и фарбање Контрола
Изложбен салон Контрола
Испорака

БРЕНДОВИ

Toyota
Mitsubishi
Komatsu
Nissan
TCM
Linde
Caterpillar
BT
Shinko
Sumitomo-Yale
Baumann
Genie
JLG
Skyjack