3364 - Linde H25D

Спецификации

Бренд:

Linde

Носивост:

2500 кг

Висина на кревање:

3900 мм

Погон:

Дизел

Висина на кран:

2620 мм

Година на производство:

2007

Состојба:

Репариран

Модел:

H25D

Категорија:

Стандарден

Трансмисија:

Автоматска

Димензии на вилушкар (ДxШxВ):

2500 x 1350 x 2620 мм

Должина на вилушки:

1100 мм

Тркала:

4

Гаранција:

На мотор - 6 месеци

Заинтересирани сте за производот?

Преземи PDF

ПРОЦЕС НА РЕПАРАЦИЈА

ГАРАНЦИЈА 6 МЕСЕЦИ / 400 РАБОТНИ СААТИ

Прием Контрола
Репарација Контрола
Лимарија и фарбање Контрола
Изложбен салон Контрола
Испорака

БРЕНДОВИ

Toyota
Mitsubishi
Komatsu
Nissan
TCM
Linde
Caterpillar
BT
Shinko
Sumitomo-Yale
Baumann
Genie
JLG
Skyjack