3279 - Mitsubishi FGE15T-F34

Спецификации

Бренд:

Mitsubishi

Носивост:

1500 кг

Висина на кревање:

3000 мм

Погон:

Бензин

Висина на кран:

2060 мм

Година на производство:

2018

Состојба:

Нов

Модел:

FGE15T-F34

Категорија:

Стандарден

Трансмисија:

Автоматска

Димензии на вилушкар (ДxШxВ):

2300 x 960 x 2060 мм

Должина на вилушки:

920 мм

Тркала:

4

Гаранција:

24 месеци / 2000 работни часа

Заинтересирани сте за производот?

Преземи PDF

ПРОЦЕС НА РЕПАРАЦИЈА

ГАРАНЦИЈА 6 МЕСЕЦИ / 400 РАБОТНИ СААТИ

Прием Контрола
Репарација Контрола
Лимарија и фарбање Контрола
Изложбен салон Контрола
Испорака

БРЕНДОВИ

Toyota
Mitsubishi
Komatsu
Nissan
TCM
Linde
Caterpillar
BT
Shinko
Sumitomo-Yale
Baumann
Genie
JLG
Skyjack