3272 - Linde H30D-02

Спецификации

Бренд:

Linde

Носивост:

3000 кг

Висина на кревање:

3300 мм

Погон:

Дизел

Висина на кран:

2270 мм

Година на производство:

1996

Состојба:

Репариран

Модел:

H30D-02

Категорија:

Стандарден

Трансмисија:

Хидростатска

Димензии на вилушкар (ДxШxВ):

2750 x 1150 x 2270 мм

Должина на вилушки:

1400 мм

Тркала:

4

Гаранција:

Нема гаранција

8300€

7200€

+18% ДДВ

Заинтересирани сте за производот?

Преземи PDF

ПРОЦЕС НА РЕПАРАЦИЈА

ГАРАНЦИЈА 6 МЕСЕЦИ / 400 РАБОТНИ СААТИ

Прием Контрола
Репарација Контрола
Лимарија и фарбање Контрола
Изложбен салон Контрола
Испорака

БРЕНДОВИ

Toyota
Mitsubishi
Komatsu
Nissan
TCM
Linde
Caterpillar
BT
Shinko
Sumitomo-Yale
Baumann
Genie
JLG
Skyjack