3259 - Manitou MT1637SLT

Спецификации

Бренд:

Manitou

Носивост:

3700 кг

Висина на кревање:

16000 мм

Погон:

Дизел

Висина на кран:

2600 мм

Година на производство:

2000

Состојба:

Репариран

Модел:

MT1637SLT

Категорија:

Телескопски

Трансмисија:

Автоматска

Димензии на вилушкар (ДxШxВ):

6000 x 2450 x 2600 мм

Должина на вилушки:

1200 мм

Тркала:

4

Гаранција:

На мотор - 6 месеци

Заинтересирани сте за производот?

Преземи PDF

ПРОЦЕС НА РЕПАРАЦИЈА

ГАРАНЦИЈА 6 МЕСЕЦИ / 400 РАБОТНИ СААТИ

Прием Контрола
Репарација Контрола
Лимарија и фарбање Контрола
Изложбен салон Контрола
Испорака

БРЕНДОВИ

Toyota
Mitsubishi
Komatsu
Nissan
TCM
Linde
Caterpillar
BT
Shinko
Sumitomo-Yale
Baumann
Genie
JLG
Skyjack