3239 - Mitsubishi FD35NT

Спецификации

Бренд:

Mitsubishi

Носивост:

3500 кг

Висина на кревање:

3700 мм

Погон:

Дизел

Висина на кран:

2490 мм

Година на производство:

2013

Состојба:

Репариран

Модел:

FD35NT

Категорија:

Стандарден

Трансмисија:

Автоматска

Димензии на вилушкар (ДxШxВ):

2900 x 1400 x 2490 мм

Должина на вилушки:

Тркала:

4

Гаранција:

6 месеци / 400 работни часа

Заинтересирани сте за производот?

Преземи PDF

ПРОЦЕС НА РЕПАРАЦИЈА

ГАРАНЦИЈА 6 МЕСЕЦИ / 400 РАБОТНИ СААТИ

Прием Контрола
Репарација Контрола
Лимарија и фарбање Контрола
Изложбен салон Контрола
Испорака

БРЕНДОВИ

Toyota
Mitsubishi
Komatsu
Nissan
TCM
Linde
Caterpillar
BT
Shinko
Sumitomo-Yale
Baumann
Genie
JLG
Skyjack