3104 - TCM FD25T4

Спецификации

Бренд:

TCM

Носивост:

2500 кг

Висина на кревање:

4350 мм

Погон:

Дизел

Висина на кран:

2070 мм

Година на производство:

2014

Состојба:

Демо модел

Модел:

FD25T4

Категорија:

Стандарден

Трансмисија:

Автоматска

Димензии на вилушкар (ДxШxВ):

2500 x 1150 x 2070 мм

Должина на вилушки:

1070 мм

Тркала:

4

Гаранција:

12 месеци / 1000 работни часа

Заинтересирани сте за производот?

Преземи PDF

ПРОЦЕС НА РЕПАРАЦИЈА

ГАРАНЦИЈА 6 МЕСЕЦИ / 400 РАБОТНИ СААТИ

Прием Контрола
Репарација Контрола
Лимарија и фарбање Контрола
Изложбен салон Контрола
Испорака

БРЕНДОВИ

Toyota
Mitsubishi
Komatsu
Nissan
TCM
Linde
Caterpillar
BT
Shinko
Sumitomo-Yale
Baumann
Genie
JLG
Skyjack