2976 - Nissan 98ZUG1F2A30D

Спецификации

Бренд:

Nissan

Носивост:

3000 кг

Висина на кревање:

4500 мм

Погон:

Плин

Висина на кран:

2900 мм

Година на производство:

2011

Состојба:

Репариран

Модел:

98ZUG1F2A30D

Категорија:

Стандарден

Трансмисија:

Автоматска

Димензии на вилушкар (ДxШxВ):

2850 x 1250 x 2900 мм

Должина на вилушки:

2180 мм

Тркала:

4

Гаранција:

6 месеци / 400 работни часа

Заинтересирани сте за производот?

Преземи PDF

ПРОЦЕС НА РЕПАРАЦИЈА

ГАРАНЦИЈА 6 МЕСЕЦИ / 400 РАБОТНИ СААТИ

Прием Контрола
Репарација Контрола
Лимарија и фарбање Контрола
Изложбен салон Контрола
Испорака

БРЕНДОВИ

Toyota
Mitsubishi
Komatsu
Nissan
TCM
Linde
Caterpillar
BT
Shinko
Sumitomo-Yale
Baumann
Genie
JLG
Skyjack