2656 - Linde H60D-02

Спецификации

Бренд:

Linde

Носивост:

6000 кг

Висина на кревање:

5200 мм

Погон:

Дизел

Висина на кран:

3700 мм

Година на производство:

2006

Состојба:

Репариран

Модел:

H60D-02

Категорија:

Стандарден

Трансмисија:

Хидростатска

Димензии на вилушкар (ДxШxВ):

3300 x 2250 x 3700 мм

Должина на вилушки:

1200 мм

Тркала:

6

Гаранција:

6 месеци / 400 работни часа

Заинтересирани сте за производот?

Преземи PDF

ПРОЦЕС НА РЕПАРАЦИЈА

ГАРАНЦИЈА 6 МЕСЕЦИ / 400 РАБОТНИ СААТИ

Прием Контрола
Репарација Контрола
Лимарија и фарбање Контрола
Изложбен салон Контрола
Испорака

БРЕНДОВИ

Toyota
Mitsubishi
Komatsu
Nissan
TCM
Linde
Caterpillar
BT
Shinko
Sumitomo-Yale
Baumann
Genie
JLG
Skyjack