2577 - Linde H35T 393

Спецификации

Бренд:

Linde

Носивост:

3500 кг

Висина на кревање:

4400 мм

Погон:

Плин

Висина на кран:

2850 мм

Година на производство:

2004

Состојба:

Репариран

Модел:

H35T 393

Категорија:

Стандарден

Трансмисија:

Хидростатска

Димензии на вилушкар (ДxШxВ):

2800 x 1250 x 2850 мм

Должина на вилушки:

1200 мм

Тркала:

4

Гаранција:

Нема гаранција

8000€

6990€

+18% ДДВ

Заинтересирани сте за производот?

Преземи PDF

ПРОЦЕС НА РЕПАРАЦИЈА

ГАРАНЦИЈА 6 МЕСЕЦИ / 400 РАБОТНИ СААТИ

Прием Контрола
Репарација Контрола
Лимарија и фарбање Контрола
Изложбен салон Контрола
Испорака

БРЕНДОВИ

Toyota
Mitsubishi
Komatsu
Nissan
TCM
Linde
Caterpillar
BT
Shinko
Sumitomo-Yale
Baumann
Genie
JLG
Skyjack