2152 - Toyota 7FG20

Спецификации

Бренд:

Toyota

Носивост:

2000 кг

Висина на кревање:

3000 мм

Погон:

Бензин

Висина на кран:

2070 мм

Година на производство:

20003

Состојба:

Репариран

Модел:

7FG20

Категорија:

Стандарден

Трансмисија:

Мануелна

Димензии на вилушкар (ДxШxВ):

2500 x 1150 x 2070 мм

Должина на вилушки:

1100 мм

Тркала:

4

Гаранција:

На мотор - 6 месеци

8200€

6900€

+18% ДДВ

Заинтересирани сте за производот?

Преземи PDF

ПРОЦЕС НА РЕПАРАЦИЈА

ГАРАНЦИЈА 6 МЕСЕЦИ / 400 РАБОТНИ СААТИ

Прием Контрола
Репарација Контрола
Лимарија и фарбање Контрола
Изложбен салон Контрола
Испорака

БРЕНДОВИ

Toyota
Mitsubishi
Komatsu
Nissan
TCM
Linde
Caterpillar
BT
Shinko
Sumitomo-Yale
Baumann
Genie
JLG
Skyjack