163 - Shinko 5FB9

Спецификации

Бренд:

Shinko

Носивост:

1000 кг

Висина на кревање:

2000 мм

Погон:

Електричен

Висина на кран:

2020 мм

Година на производство:

1997

Состојба:

Репариран

Модел:

5FB9

Категорија:

Стандарден

Трансмисија:

Автоматска

Димензии на вилушкар (ДxШxВ):

1930 x 1040 x 2020 мм

Должина на вилушки:

1100 мм

Тркала:

4

Гаранција:

Нема гаранција

5200€

3800€

+18% ДДВ

Заинтересирани сте за производот?

Преземи PDF

ПРОЦЕС НА РЕПАРАЦИЈА

ГАРАНЦИЈА 6 МЕСЕЦИ / 400 РАБОТНИ СААТИ

Прием Контрола
Репарација Контрола
Лимарија и фарбање Контрола
Изложбен салон Контрола
Испорака

БРЕНДОВИ

Toyota
Mitsubishi
Komatsu
Nissan
TCM
Linde
Caterpillar
BT
Shinko
Sumitomo-Yale
Baumann
Genie
JLG
Skyjack